KöprüWEB ile E-ticarete başla!

E-ticaret e bugün başla!

E-ticaret, üretimini veya tedariğini gerçekleştirdiğiniz ürünlerinizi internette satarak gelir elde etmektir.

Potansiyel müşterilerinize insan kullanmadan ürünlerinizi pazarlamanın imkansız olduğunu düşünüyorsanız amazon, ebay gibi online mağazalara bakmalısınız. Yakın zamanda tüm ticaretin yerini alacak olan e-ticaret çağımızın olmazsa olmazı haline gelmiştir.

Ürettiğiniz ya da tedarik ettiğiniz ürünleri sadece bir sayfada yazılarla ve görsellerle anlatabildiğiniz bu sistemde muhatap olmadan kullanıcının karar vererek satın alması kolaydır ve ek iş gücü gerektirmemektedir. Yerel işletmenizde verdiğiniz hizmet sadece o populasyon için anlamlı iken e-ticaret tüm dünyayı kapsayan bir etkiye sahiptir. 2004 yılında KöprüWEB kurulduğunda potansiye müşterilerimize daima şu hatırlatmayı yaptık:

``E-ticaret dünyaya açılan dükkandır.``

Nelere dikkat edilmeli?

Belirli yazılım standartlarına sahip, temiz kodlanmış ve kullanıcının kolay kullanımına olanak sağlayan siteler en idealidir.
Responsive yani her cihaza uyumluluk çok önemlidir. Bu PC'de, tablette ve mobil cihazda doğru görüntüleme anlamına gelir. Her cihazda rahatlıkla okunabilen siteler günümüz modern web siteleri için elzemdir.
Güvenliği sağlanmış olmalıdır. Özellikle kullanıcı bilgilerinin tutulduğu web siteleri SSL ve TLS kriptolamayla korunmalıdır.
Diğer dikkat edilmesi gereken konu ise hızdır. Ortalama bir web sitesi mobilde ve PC'de 2 saniye üst limitiyle açılabilmelidir.
Web site tek başına başarılı olamaz! Google &Meta kayıtlarının doğru ve amacına yönelik biçimde geröekleştirilmesi gerekir. www.siteadi.com gibi bir sitenin mutlaka google'a tanıtılması ve site haritalarının kusursuz işlenmesi gerekmektedir.

Sunucu tarafına bakacak olursak

CPU, RAM ve SSD nitelikleri gelişmiş genişlikte ayrıca Litespeed özelliği olmalıdır.
Sağlıklı çalışan mail servera sahip olmalıdır.
Site trafik limiti önemlidir. Bu, kaç kişinin aynı anda ziyaret ettiğiyle ilgili bir özelliktir. Site bant genişliği önemlidir. Bu, site verilerinin ne hızla kullanıcıya ulaştırıldığını belirlemektedir. Yani bu iki özelliği bir otobana benzetecek olursak yolu çok şeritli olması ve oldekça geniş olması anlamına gelmektedir.

Bizimle çalışmak isterseniz ihtiyaçlarınızın ve taleplerinizin ne denli hızlı ve kibarca karşılandığına tanıklık edeceğinize emin olabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler.

2004 yılında KöprüWEB kurulduğunda potansiyel müşterilerimize daima şu hatırlatmayı yaptık: “E-ticaret dünyaya açılan dükkandır.” Siz de şimdi başlayın.

Fiyatları Görüntüle

KöprüWEB Finans